Metų darbai

2018 metais JKC Krašto muziejuje pravesti 226 edukaciniai užsiėmimai, kuriuose dalyvavo 3375 moksleiviai. Juos į muziejų atlydėjo 300 mokytojų. Edukaciniuose užsiėmimuose šiais metais dalyvavo moksleiviai iš Jonavos, Kauno, Ukmergės, Kaišiadorių, Kėdainių rajonų mokyklų, taip pat svečiai iš Italijos, Ispanijos, Portugalijos, Graikijos. Spalio – lapkričio mėnesiais net 9 Krašto muziejaus edukacinės programos buvo įtrauktos į Kultūros paso paslaugų rinkinį. Šiomis paslaugomis jau spėjo pasinaudoti 850 moksleivių. Šiais metais parengtos trys naujos edukacinės programos: „Lino kelias“, „Tradiciniai lietuvių amatai šiandien“ bei „Kuo kvepia namai?“ Pastaroji programa birželio mėnesį pristatyta ir TV 3 televizijos kulinarinių kelionių laidoje „Maisto kelias“.

Šiais metais muziejuje sulaukėme 7482 lankytojų, kurie ne tik dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose, kūrybinėse dirbtuvėse, bet ir lankė parodas, paskaitas, dalyvavo konkursuose, minėjimuose, mugėse, Jonavos Turizmo informacijos centro organizuojamose ekskursijose bei žygiuose.

Gruodžio mėnesio edukacinėse veiklose dalyvavo 581 dalyvis, didžioji dalis – Kultūros paso lėšomis. Nuotraukose: akimirkos iš gruodžio mėnesį vykdytų edukacinių užsiėmimų.

JKC Krašto muziejaus edukatorė Rasa Kulytė-Libienė

EnglishLithuanianRussian